WestNews.com.ua

Поліція охорони пропонує встановлення кнопки «Термінового виклику поліції»

13.07.2020, 15:40  |  Автор:   Хромей Зоряна

Кнопка «Термінового виклику поліції» — це елемент системи охоронної сигналізації, призначення якого полягає в передачі сигналу тривоги з місця події на централізований пульт спостереження поліції охорони. За отриманим сигналом виїжджає наряд реагування поліції охорони.

Тривожна кнопка є одним із найдієвіших засобів забезпечення безпеки на обєктах розповідають працівники Управління поліції охорони в Івано-Франківській області.

Пропонується:

  • Встановлення кнопки «Термінового виклику поліції» в офісних приміщеннях;
  • Встановлення кнопки «Термінового виклику поліції» у банківських установах;
  • Встановлення кнопки «Термінового виклику поліції» у торговельно-розважальних закладах;
  • Встановлення кнопки «Термінового виклику поліції» навчальних закладах;
  • Встановлення кнопки «Термінового виклику поліції» в багатоквартирних будинках (у консьєржа), індивідуально в квартирах та приватних будинках.
  • В залежності від об’єкту, «тривожна кнопка» може бути стаціонарною та мобільною (брелок).

Переваги “Тривожної кнопки”:

Швидкість виклику. Якщо викликати поліцію телефоном, то необхідно спочатку взяти телефон, набрати номер, після чого розповісти оператору про те, що трапилося і назвати адресу, де все відбувається. Це займає дуже багато часу, особливо за умови, що рахунок може йти на секунди. «Тривожна» кнопка же дозволяє викликати наряд реагування поліції охорони набагато швидше.

Простота використання. Це перевага тісно пов’язана з попередньою. Для того щоб викликати наряд реагування поліції охорони, потрібно всього лише натиснути на кнопку і при цьому не треба ні набирати номер, ні повідомляти про подію в деталях.

Швидке реагування. При надходженні сигналу на пульт централізованого спостереження, до місця, звідки він був отриманий, відразу ж вирушають поліцейські охорони.

Постійний моніторинг. Контрольна панель і кнопка постійно знаходяться в робочому стані, у режимі очікування — і вдень, і вночі.

Простота експлуатації. Кнопка не заважає і не привертає увагу, але завжди знаходиться в робочому стані.

На сьогодні в Івано-Франківській області розміщено близько 350 кнопок “Термінового виклику поліції”, з них 187 по місту Івано-Франківськ.

Встановлені у громадських місцях кнопки термінового виклику поліції охорони є ефективним та дієвим заходом у забезпеченні профілактики правопорушень у громадських місцях, а також наданні своєчасної та оперативної допомоги правоохоронними органами населенню нашоъ області.

Світлина від Управління поліції охорони в Івано-Франківській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Поліція виставить п’ять патрульних постів, щоб інформувати людей про об’їзд в місті Болехів

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X