WestNews.com.ua

Поліція Прикарпаття інформує: за блокування дороги можна сісти в тюрму

06.10.2018, 15:22  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Поліція Івано-Франківщини повідомляє та застерігає, що вразі перекриття дороги може відкрити кримінальне правопорушення.

Неодноразові акції протесту мешканців Прикарпаття у спосіб перекриття чи часткового обмеження дорожнього руху на автодорогах державного значення у різних населених пунктах області створюють затори у процесі дорожнього руху та викликають обурення серед подорожуючих.

Відомості за фактами блокування транспортних комунікації, а також захоплення транспортного підприємства вносять до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.279 Кримінального кодексу України.

Покаранням за такі дії, відповідно до санкції статті, є штраф від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до 6-ти місяців, аж до обмеження волі на строк до трьох років.

Тож поліція застерігає мешканців області утриматися від таких порушень, щоб не потрапити у конфлікт із законом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ АВТОМОБІЛЬ ПРОВАЛИВСЯ ПІД ЗЕМЛЮ. ФОТОФАКТ

06.10.2018, 15:22  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X