WestNews.com.ua

Поліція склала 150 протоколів на порушників карантинних заходів

07.04.2020, 14:55  |  Автор:   Порепа Петро

Поліцією області складено на сьогоднішній день 150 протоколів на порушників карантинних заходів, у тому чистлі 11 протоколів на осіб, які не дотримувалися вимог самообсервації.

Про це повідомив під час брифінгу начальник ГУНП в Івано-Франківській області Володимир Голубош.

Поліцейські, заявляє Володимир Голубош, діють відповідно до постанови 211 Кабінету Міністрів України.

Щодоби на чергування по області заступають від 500 до 700 поліцейських, в обов’язки яких входить, окрім контролю за дотриманням карантинних заходів, виконання інших посадових обовязків.

“Наше завдання не покарати, а попередити порушення. Ми проводимо профілактичні бесіди. На злісних порушників складаємо протоколи,” – заявив Голубош.

Також поліція перевіряє осіб, які зобов’язалися дотримуватися правил самоізоляції. Таких сьогодні в базі поліції є 2990. Щодня ця кількість змінюється – закінчується термін самообсервації, поступають інші люди.

Також, зазначив начальник обласної поліції, поліція забезпечена засобами індивідуального захисту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Калуському районі – хворими є два священники, батько і син

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X