WestNews.com.ua

Поліція відкрила кримінальне провадження щодо смерті жінки, яка померла в перинатальному центрі

08.10.2019, 20:41  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як вже повідомляв WestNews, в Івано-Франківському міському клінічному перинатальному центрі померла жінка.

Як повідомили в Управлінні Нацполіції області, до правоохоронців звернуся чоловік жінки, яка померла, щодо дій працівників перинатального центру.

Розпочато кримінальне провадження за статтею 140 (ч.1) ККУ (Невиконання чи неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого).

Карається позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.

 

До слова, директор Івано-Франківського міського клінічного перинатального центру Сергій Стефанко відмовився коментувати цю ситуацію журналістам, посилаючись на те, що таку інформацію він може надати лише родичам чи близьким

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У франківському пологовому будинку померла породілля

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X