Поліція закликає водіїв “євроблях” проводити акції протесту в рамках правового поля

26.11.2018, 9:15  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У разі подальших спроб блокування транспортних комунікацій на Прикарпатті, до правопорушників будуть застосовуватися передбачені законом заходи.

Про це йдеться у повідомленні Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Поліція вкотре наголошує: кожен громадянин має гарантоване Конституцією України право на мирний протест. Водночас обов’язком органів державної влади, зокрема поліції, є не лише забезпечити права учасників таких мирних зібрань, а й не допустити порушення конституційних прав інших громадян, які не є учасниками цих масових заходів. Зокрема, їхнього права на вільне пересування.

Застерігаємо: у випадку порушень законодавства України до порушників будуть застосовані передбачені законодавством заходи поліцейського примусу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті “євробляхарі” перекрили дорогу. ОНОВЛЕНО

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X