Пологи у хмарах: жінка народила донечку на висоті 13 тисяч метрів

Жінка перебувала на 28 тижні вагітності й почала народжувати під час польоту, пише WestNews з посиланням на ТСН.

Екіпаж рейсу Turkish Airlines відсвяткувала прибуття додаткового пасажира на висоті 12 800 метрів: стюардеси прийняли пологи в жінки, яка народила дівчинку під час польоту.

Як пише BBC, пасажири також допомогали під час народження дитини, яке почалося незабаром після зльоту літака зі столиці Гвінеї Конакрі до Стамбула.

71eb1a97f9bc985d7771d1c251c66c5c

Дівчинку назвали Кадіжу (Kadiju). Разом із матір’ю їх доставили до лікарні відразу після прильоту до столиці Буркіна-Фасо, де літак здійснив додаткову посадку. Зазначається, що породілля разом з немовлям зараз почуваються добре.

У Turkish Airlines розповіли, що екіпаж помітив, як пасажирка Нафі Діабі (Nafi Diaby), яка була на 28 тижні  вагітності, почала страждати від болю, тож працівники оперативно допоміогли їй.

Більшість авіакомпаній дозволяє жінкам при надії подорожувати до 36 тижня вагітності, однак вимагають підписаний лист від лікаря від 28-го тижня, який підтверджує передбачувану дату народження.
f1e206da5024c3ec547e7d4f6f9ac269

Раніше був випадок, коли екстремальним виявився один із рейсів електрички “Знам’янка – Одеса”: молода жінка, яка їхала додому в село, раптом відчула, що починаються перейми. Дитя вирішило не чекати, доки поїзд прибуде до найближчої зупинки, тож пологи прийняли провідниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пошук роботи в Україні: де найлегше влаштуватися і скільки це триває

Загрузка...

Comments are closed.