WestNews.com.ua

Полуниця посеред осені: прикарпатець вирощує солодкі ягоди за унікальною технологією. ВІДЕО

10.11.2019, 21:24  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Богдан Лутчин за вирощення полуниці чоловік взявся п’ять років тому. Починав із двох соток, а ідею запозичив закордоном.

Чоловік вирішив використати кліматичні особливості Прикарпаття: вибрав так звану ремонтантну розсаду –  вона родить пів року, а від перепаду температур стає ще солодшою, інформують Факти ICTV.

Зазвичай урожай збирають від двох до шести людей. Для місцевих це додатковий і доволі прибутковий заробіток. За кілька годин збирачі отримують по 500 грн.

Найбільше надбання – це чотири теплиці, зроблені за іспанським принципом. Накриття зверху зберігає ягоди від дощів, знизу вони мають достатньо повітря, а під землею – система зрошення.

Богдан раз на тиждень збирає до 80 кілограмів полуниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “У Карпатах знайшли залишки німецького літака з часів Другої світової. ФОТО, ВІДЕО“. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X