WestNews.com.ua

Помер франківський волонтер “Госпітальєрів” – родині потрібна допомога

14.03.2019, 7:11  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

13 березня обірвалося життя відомого волонтера з Івано-Франківська, добровольця і капелана медичного батальйону “Госпітальєри” Сергія “Фроста” Мороза. 

Про це у мережі Фейсбук написала дружина Сергія Тетяна Мороз, інформує WestNews. Крім того, Юля Смірнова повідомляє, що родині потрібна допомога – 5168 7422 0370 6431 Тетяна Мороз.

“Ми тримали один одного за руки в самі важки часи. Ми любили один одного незважаючи ні на що. У мене в серці мир і спокій тому що ти зараз з нашим Небесним Татом і в Ісусових обіймах. Чекаю на зустріч моє кохання Sergiy Moroz”, – йдеться у повідомленні.

Захворіло подружжя добровольців, людей які займаються війною з зими 2014-15 рр. Тетяна Мороз, яка одразу після того, як її чоловік пішов на війну, не лише сама доглядала двох діток, а й стала волонтером – збирала й передавала допомогу бійцям на передовій. Обом поставили страшні діагнози – онкологія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вісті з передової: окупанти обстріляли Об’єднані сили із заборонених мінометів

14.03.2019, 7:11  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X