WestNews.com.ua

Понад 130 тис. грн. повернула пасажирам “Укрзалізниця” за скасовані рейси

03.06.2020, 20:54  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Укрзалізниця повернула пасажирам майже 130 мільйонів гривень за квитки, адже через карантин довелось скасувати чимало потягів. 

“Загалом пасажирам повернули кошти за 617,3 тис. квитків, з них 401,6 тис. — через інтернет та понад 215,7 тис. — через залізничні каси. В Укрзалізниці очікують на повернення ще 126,7 тис. невикористаних квитків. Укрзалізниця повертає пасажирам 100% вартості проїзних документів на всі поїзди, що були скасовані у зв’язку із запровадженням карантинних обмежень”, — повідомляє пресслужба.

Як відзначили в УЗ, кошти за квитки, куплені через інтернет, можна повернути в особистому кабінеті на сайті. Гроші надійдуть протягом 30 банківських днів. Якщо ж дата поїздки вже минула, пасажир має роздрукувати квиток та звернутися з ним претензійного відділу. Квитки, куплені в касах, також можна повернути через касу на вокзалі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коломиянка стала першою заступницею глави МОЗ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X