WestNews.com.ua

Понад 200 вихованців Івано-Франківської дитячої хореографічної школи взяли участь в щорічному звітному концерті. ФОТО

29.05.2019, 18:40  |  Автор:   Власенко Власта

Сьогодні, 29 травня, у Муніципальному центрі дозвілля відбувся звітний концерт Івано-Франківської дитячої хореографічної школи, пише WestNews.

Щорічний звітний концерт об`єднав 230 дітей. Вихованці школи разом з викладачами продемонстрували батькам, гостям заходу свої досягнення за цей навчальний рік.

“Діти працювали цілий рік і сьогодні покажуть свою майстерність. Наші учні здобули понад 130 перемог міжнародних фахових конкурсів. Ми довели, що в Івано-Франківську хореографія стоїть на належному високому місці,” – розповів директор Івано-Франківської дитячої хореографічної школи Василь Васірук.

У концертній програмі були представлені найкращі номери балету, народних і сучасних танців, які засвідчили високий рівень підготовки юних танцюристів, а також кропітку працю викладачів.

“Сьогодні ми можемо похвалитись потужним балетом, народними, сучасними танцями у школі. Хочу привітати та подякувати колективу,” – каже міський голова Руслан Марцінків.

Як зазначила директор департаменту культури Надія Загурська, що хореографічна школа здобуває перемоги на міжнародних конкурсах і цим постійно вдосконалюється.

До слова, в Івано-Франківську вшановували творчі родини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську відбувся вечір пам’яті, присвячений 70-річчю від дня народження Володимира Івасюка. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X