WestNews.com.ua

Понад половину українців не вірять статистиці про кількість хворих на COVID-19

14.07.2020, 13:43  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Про це свідчить соціологічне дослідження, яке провели напередодні, а ще стало відомо, що понад третина українців під час карантину продовжила працювати, як і зазвичай, та понад 12% громадян перевели на дистанційну роботу, 3% громадян втратили роботу.

54,7% громадян не довіряють офіційним даним про кількість хворих в Україні на COVID-19, про це свідчать презентовані на прес-конференції результати телефонного опитування, проведеного соціологічною компаніями Active Group та “Клуб експертів”. Голова компанії Олександр Позній зазначив, що 34,2% опитаних українців не довіряють офіційним даним про кількість хворих на COVID-19, оскільки вважають їх завищеними, 20,5% – не довіряють, тому що вважають їх заниженими, 14,9% – довіряють частково, 18,6%,- повністю довіряють, 8,1% – не змогли відповісти, 3,7% – відмовились відповідати, інформує Уніан.

Відповіді на запитання «Як змінилась ваша робота під час карантину?» розподілились таким чином: 34,8% респондентів обрали відповідь «Ніяк, продовжую працювати, як і зазвичай»; 12,4% опитаних відповіли, що їх перевали на дистанційну роботу; 10% – відправили у відпустку за свій рахунок; 5% – скорочено робочий графік; 3,1% – скоротили, звільнили з роботи; 1,9% – відправили у відпустку зі збереженням зарплати; 1,9% опитаних було важко відповісти; 30,4% повідомили, що й так не працюють (пенсіонери). Дослідження проводилося з 10 по 12 липня методом збору первинної інформації – у вигляді телефонного опитування. Вибірка двоступенева, репрезентативна за статтю та віком. Генеральна сукупність – чоловіки та жінки старші 18 років, які проживають на території України, за винятком окупованих територій АР Крим та ОРДЛО. Обсяг вибірки – 1 тис. респондентів, теоретична похибка не перевищує 3,1%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Верховна Рада підтримала законпроект про легалізацію грального бізнесу

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X