Поповнення серед лав прикарпатських рятувальників

18.06.2019, 13:37  |  Автор:   Новак Оля

Сьогодні на Прикарпаття прибули 15 лейтенантів служби цивільного захисту.

Всі вони випускники Національного університету цивільного захисту м. Харків та Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Начальник Управління ДСНС в області Володимир Чернецький привітав молодих рятувальників із призначенням на посади та побажав завжди з честю нести службу на благо українського народу.

Незважаючи на небезпечність та відповідальність професії, з кожним роком зростає кількість хлопців та дівчат, які прагнуть допомагати іншим. Юні, проте не за віком серйозні, завзяті молоді люди приєднуються до лав Служби порятунку.

Адже, рятувальники – це ті, хто рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм, справжні герої, які здійснюють дійсно шляхетні та сміливі вчинки, але скромно кажуть, що це всього лиш їхня робота. Їхній девіз – «Запобігти. Врятувати. Допомогти.». І він якнайкраще відображає нелегкі будні рятувальників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рятувальники прикарпаття приєдналися до флешмобу “яДонор”.ФОТО

 

18.06.2019, 13:37  |  Автор:   Новак Оля

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X