Популярні та рідкісні імена: як в Івано-Франківську називають дітей

07.11.2018, 17:37  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

287 діточок за жовтень 2018 року зареєстровано Івано-Франківську, інформує WestNews.

Для дівчат здебільшого обирали імена: Марія, Софія, Єва. Серед хлопчиків найпоширенішими іменами є: Тимофій, Олександр, Матвій.

Дівчаткам присвоювали такі незвичні та рідковживані імена: Віана, Беата, Тереза, Нана, Ніколь, Йоланда. Серед чоловічих імен: Дамір,  Ангел-Макс, Радаслав.

До слова, шостий рік поспіль за сприяння БФ Олександра Шевченка у Буковелі оздоровлюються діти з особливими потребами.

Батьки також відзначають комфорт та зручність території “Буковелю”. “Ми з зони АТО, бачили війну і відчули її на собі, тому зараз неабияк потрібна психологічна реабілітація не лише дітям, а й дорослим. Крім того, хочу відзначити, що у “Буковелі” передбачено все до найменших деталей, як на території, так і в будиночках”, – каже керівник групи з Волновахи Олена Гаврилова.

Попереду у дітей та батьків насичені відпочинком та активностями дні. Програма оздоровлення у 2018 році триватиме до кінця листопада. Всього ж за роки існування програми «Табір друзів» у Буковелі оздоровилось близько 4 тисяч дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську презентували соціальний проект із пошуку зниклих дітей. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X