WestNews.com.ua

Популярний канал покаже серіал про історію кохання на курорті Прикарпаття. ВІДЕО

01.12.2018, 17:30  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Завтра, 2 грудня, на телеканалі 1+1 покажуть чотирисерійний серіал про історію кохання у Буковелі, що на Прикарпатті, інформує WestNews.

Тепла зимова прем’єра. Дружба крізь роки чи пристрасть з першого погляду? Історія кохання у Буковелі. Олексій Горбунов, Ольга Гришина, Олександр Ратников у серіалі Інший – дивіться у неділю о 21:00 на 1+1. Поліна, талановита танцівниця, після аварії, в якій втратила чоловіка та травмувала ногу, потайки мріє про повернення на сцену. Завітавши до родичів на Різдво, у Буковель, Поліна не могла й передбачити, у який вир подій потрапить, отримавши несподівану пропозицію одружитися від шкільного товариша та випадково зустрівшись із таємничим Глібом.

До слова, уперше український фільм покажуть в кінотеатрах Китаю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Історичний бойовик “Король Данило” переросте у серіал: в Івано-Франківську розповіли деталі про фільм

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X