WestNews.com.ua

Популярний український гурт випустив кліп знятий у Карпатах. ВІДЕО

01.08.2018, 11:01  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Група Антитіла презентувала другу роботу з майбутнього альбому «Hello» – «Лови момент», яку знімали у горах Прикарпаття.

Відеоробота «Лови момент» побудована на щирості і від початку до кінця пронизана метафорами – в стилі Антитіл. Людські стосунки стали головним меседжем кліпу – цілісність і єдність – те, без чого люди не зможуть вижити на Землі. Про це йдеться на офіційній сторінці гурту “Антитіла”, інформує WestNews.

На цей раз немає акторів і постановок. Вперше музиканти показали широкій аудиторії свої сім’ї. На екранах з’явився фронтмен Тарас Тополя з дружиною Оленою (відома співачка Alyosha), а також всі учасники зі своїми близькими.

«Цього разу ми думали, що, можливо, щось можна придумати просте, зняти в студії в 1-2 знімальних дні, але ні. Ми багато говорили, стосовно того, як можна передати ідею пісні відеорядом, щоб це було не програшно і в якийсь момент цих дискусій народилася ідея походу. Одразу стало зрозуміло, що ця історія передасть справжні стосунки між людьми. Тому що в похід не йдуть з негідниками, в похід ідуть з людьми, на яких можна покластися, а тим більше якщо це складний похід.» – поділився Тарас Тополя.

Музиканти позначили цей кліп, як технічно складний і найдорожчий в історії Антитіл. Зйомки відбувалися протягом 10 днів. Учасниками групи був пройдений найважчий пішохідний туристичний маршрут України, та ще й у сезон дощів. Знімальна група у складі двадцяти осіб пройшла вгору по річці Чорний Черемош – це дикі місця Карпат, Чивчинські гори, що знаходяться в прикордонній зоні Румунії. Варто зазначити, що через погодні умови команда була змушена двічі виїжджати на зйомки у віддалену місцевість.

«Заради хороших кадрів і хорошого смислу, який завжди є у нас в піснях і кліпах, ми готові працювати, долати себе, перемагати лінь, страх і йти на вершину. Бо вершина попереду ще не одна у кожного з нас.» – коментує Тарас Тополя.

«Лови момент» – своєрідне продовження попереднього кліпу «TDME», завершить цю серію наступна пісня з майбутнього альбому «Hello», презентація якого запланована на осінь цього року. А на 2019 рік група Антитіла планує великий стадіонний тур містами України на підтримку шостого альбому.

Нагадаємо, для зйомок музиканти гурту “Антитіла” вирушили у тижневий похід найскладнішим туристичним маршрутом Карпат, дикими місцями долини річки «Чорний черемош», долаючи десятки кілометрів, глибокі броди та вершини Карпат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Захар Беркут”: що здивувало голлівудських зірок під час зйомок карпатського бойовика. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

01.08.2018, 11:01  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X