WestNews.com.ua

Поради, як поводитись родині, якщо один із членів сім’ї захворів на коронавірус

22.11.2020, 16:17  |  Автор:   Хромей Зоряна

Професор та доктор медичних наук Сергій Дубров дає поради, як треба жити родині, якщо одна людина хвора на COVID-19.

Про це він заявив в інтерв’ю для “Радіо Свобода”, інформує WestNews із посиланням на “ТСН“.

“Якщо це квартира або навіть будинок, то в принципі намагатися максимально ізолюватися. При перетині з хворою людиною одних і тих самих приміщень (ми розуміємо, що це туалет, ванна кімната, кухня) використовувати захисні маски. Використання захисної маски особою, яка хворіє, і особою, яка не хворіє, у 95% дозволяє уникнути інфікування”, – зауважив він.

Також важливими є обробка поверхонь, яких ви торкаєтеся, ізоляція хворого члена родини в окремому приміщенні, часте прибирання приміщення, у тому числі використовуючи або спиртовмісні антисептики, або хлоровмісні антисептики, провітрювання приміщень.

“В принципі є величезна кількість випадків на сьогодні, коли в родині хворіє хтось один чи два члени родини, а решта, дотримуючись протиепідемічних простих заходів, не хворіють”, – додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:CОVІD-19 на Франківщині: за добу – знову пів тисячі нових випадків та вісім летальних

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X