Поранений 18-річний моряк, батьки якого проживають на Прикарпатті, розповів про свій стан

27.11.2018, 13:01  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Нaймолодшому укрaїнському мoряку Андрiю Ейдeру, який отримaв порaнення під чaс тaрану укрaїнського суднa пoблизу Керченськoї прoтоки, зрoбили оперaцію. Про це розповiв мoряк свoїй дiвчині по телефону,  пише WestNews.

Як розповіли його родичі, Андрій зателефонував дівчині напередодні ввечері. Розповів, що йому зробили операцію та нині він перебуває у лікарні в Керчі. Також він зазначив, що отримав скалкові поранення, неважкі.

«Станом на зараз (08.35) інформація якою володію я – Андрій зателефонував вчора вечором своїй дівчині. Сказав небагато – Що прооперували, лежить в лікарні, все в порядку», – розповіла у мережі матір Марія Ейдер.

Що буде з усіма полоненими далі, моряк не знає. Рідні сподіваються, що вдасться налагодити постійний зв’язок з полоненим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Знаю, що він поранений, стан стабільний”: матір одного з полонених моряків, яка проживає на Прикарпатті. ФОТО/ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X