Поранений герой АТО розпочав реабілітацію, аби стати на ноги. ФОТО

07.08.2019, 15:00  |  Автор:   Менів Андрій

Боєць батальйону добровольців «Донбас» Олег Івахнюк з Калуша отримав поранення у зоні АТО. 17 липня 2014 року українці підняли Державний прапор України над Попасним Луганської області. Олег Івахнюк звільняв місто разом із побратимами з батальйону «Донбас».

Він отримав осколкове поранення в стегно, потрапивши в засідку. Сьогодні Олег у інвалідному візку, не може встати на ноги і практично паралізований від пояса. За 5 років військовий мав більш ніж 20 операцій в Україні , лікування в Іспанії. Тепер за його реабілітацію взялася Next Step Ukraine. Про це повідомила в мережі президентка фонду NextStep Ukraine Ірина Ващук, повідомляє WestNews із посиланням на “Репортер”.

“Ми беремо виклик в NextStep Ukraine поставити хлопця хоча б на спочатку частково на ноги. Я, як і всі американці, знаю – реабілітація на стільки ж важлива, як і сама операція. Тож я буду періодично писати по результатам, яких набув військовий. А поки фото з сьогоднішнього заняття з вертикалізацією хлопця з Andriy Pentsak.  Наш центр на сьогодні забитий – це доказує важливість відкриття нашого закладу в Україні”.

З початком війни Ірина Ващук – українка, яка виїхала в Америку і створила там благодійний фонд, почала збирати кошти української діаспори в Америці і відправляти наших хлопців з травмами туди на реабілітацію. В Америці є філія реабілітаційних центрів Next Step у кількох містах. Відправляти хлопців туди –   затратно і, зі згодою директора Next Step, вирішили відкрити філіал такого центру тут.

За словами Ірини Ващук, NextStep Ukraine команда була підібрана невипадково. Завдання реабілітаційного центру- випустити людей по максимуму відновлених після нейротравм – травм спинного і головного мозку.

“Я вважаю, що найскладніші травми і втрачену чутливість кінцівок рук і ніг і займають неймовірно багато часу. Військові шпиталі в США не беруть наших поранених хлопців на візках, тому це й підштовхнуло нас зробити центр в Україні і відновлювати наших поранених військових самостійно”, – розповідає Ірина Ващук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Івано-Франківщині помер боєць АТО, який отримав важке поранення в боях за Дебальцеве

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X