WestNews.com.ua

Пороблено в Івано-Франківську: пошуки вандалів, бруд, гілля та сміття

26.02.2019, 9:51  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У вівторок, 26 лютого, відбулася щотижнева оперативна нарада в міського голови Івано-Франківська.

Зокрема, під час засідання розглянули питання про забезпечення життєдіяльності міста, розгляд звернень громадян та стан впорядкування території міста, інформує WestNews.

«Як ви знаєте, був випадок акту вандалізму, який підпадає під кримінальну статтю. Поліція відкрила справу. Нашою інспекцією було проведено власне розслідування. Крім того, двоє наших інспекторів намагаються роздобути ще два відео з інших камер, на яких, сподіваємось, буде видно обличчя вандалів», – додав Мирослав Федорків – начальник управління комунальної політики Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою.

«Загалом за минулий тиждень складено 16 протоколів. З-поміж них – більшість за розклеювання протоколів, три – складено за вивіз бруду колесами вантажівок. Щодо приписів – 18 – за гілля та засмічення вилиць. 29 приписів за засмічення контейнерних майданчиків, 8 приписів – із засмічення скверів. Щодо зупинок громадського транспорту, то складено 10 приписів. Але загалом тенденція гарна. Виявлено три аварійні люки. Окрім того, складено 46 приписів – за засмічення прилеглих територій», – додав він.

«Наразі по опаленню – одна заявка. Багато заявок через неприбрані дитячі майданчики, по усьому місту. Окрім того, на Мазепи, між будинками №88 та №90, величезні ями, немає доступу до контейнерних майданчиків», – наголосила Зореслава Гелеван ‒ начальник служби оперативного реагування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сніг зійшов – сміття залишилося: Івано-Франківськ має проблеми із прибиранням міста

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X