Порошенко підписав закон про підвищення виплат військовим

Днями президент Петро Порошенко підписав два Закони, де вказано про підвищення соціальних соціальних виплат та пільги для військовослужбовців.

Йдеться про те, що за новими законами грошове забезпечення українських військових має зрости, , передає WestNews з посиланням на прес-службу ОДА. Наприклад, для військовослужбовців на першій лінії ця сума повинна складати приблизно 15 тисяч гривень.

Петро Порошенко нагадав, що коли у 2014 році снайпер в АТО отримував 600 грн у місяць, то зараз йому виплачують майже 600 грн у день.

На першій лінії сьогодні рівень доплати має складати 7,5 тис. гривень до рівня забезпечення. І загальне грошове забезпечення вже може складати не менше 15 тис. гривень. Крім патріотизму, це дуже потужна мотивація і адекватна відповідь держави, що турбується про своїх військовослужбовців“, – наголосив Президент.

Також підвищили стандарти соціального захисту сімей загиблих. Зокрема, якщо військовий загинув під час бойових дій, то його родина отримає більше 1,2 млн гривень допомоги. Компенсацію у випадку інвалідності І групи підвищать на 50% – до 640 тисяч гривень.

Незалежно від матеріального стану родини загиблих атовців (тепер його не будуть враховувати), держава надаватиме їм додаткові пільги. Це безкоштовні ліки й медичні послуги, 50%-ти знижка на сплату житла, знижка на комунальні послуги тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко проанонсував вільну торгівлю з Канадою. ВІДЕО

Коментарі:

Comments are closed.