WestNews.com.ua

Порошенко востаннє на посту президента звернувся до українців

19.05.2019, 21:30  |  Автор:   Власенко Власта

Петро Порошенко оприлюднив прощальне відеозвернення до українського народу, в якому розповів про головні досягнення України за час свого президентства.

Окрім того, він висловився стосовно майбутнього глави держави та свого опонента на виборах Володимира Зеленського, пише WestNews з посиланням на 24 канал.

Так, Порошенко застеріг нову владу від спроб повернення курсу України в інший від європейського напрям. Саме для цього, за його словами, він залишається в політиці.

“Мій обов’язок зараз – захистити вже здобуте в державному будівництві і нікому не дозволити звернути з курсу на ЄС чи тишком-нишком спустити його на гальма. Це те, чого я, як громадянин, вимагатиму від нової влади і готовий буду підставити у цьому своє плече”, – зазначив він.

Окрім того, він наголосив, що вимагатиме від нової влади впровадження стратегічної мети, із якою сам йшов на вибори: до 2023 року подати заявку на членство в Європейському Союзі й отримати план дій щодо членства в НАТО. Також Порошенко побажав Зеленському успішного президентства.

“Ще місяць тому ми були затятими опонентами на виборах. Але вже завтра, так сталося, він буде президентом моєї рідної країни. Країни, яку люблю і в чиє європейське майбутнє непохитно вірю. То ж хай Господь Україну береже, а її новому очільнику – допомагає в роботі,” – додав Порошенко.

Прощальне відеозвернення Порошенка до українського народу:

До слова, стали відомі подробиці програми інавгурації Зеленського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Зеленський запросив українців дивитися його інавгурацію

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X