Португальці показують євроклас: “Брага” перемагає в Івано-Франківську. ФОТО

23.05.2019, 21:20  |  Автор:   Власенко Власта

Як уже раніше повідомляв WestNews, 23 травня, вперше в історії прикарпатського футболу на стадіоні “Рух” відбудвся міжнародний товариський матч між командами “Прикарпаття” (Івано-Франківськ) – “Брага” (Португалія).

В Івано-Франківську відбувся довгоочікуваний поєдинок з португальською командою “Брага”. Правда приїхав в гості до “Прикарпаттю» не гранд місцевого футболу, а всього лише його друга команда, яка посіла 17-е (передостаннє) місце в минулому сезоні Сегунди. Тим не менш, це не збентежило місцевих глядачів, які битком наповнили трибуни стадіону “Рух”.

Здорово попрацювали і місцева влада, які з усіма почестями зустріли представників міста-побратима, а також запросили в якості зірки естради Ірину Федишин, яка і розважала вболівальників протягом години безпосередньо перед матчем.

Сама гра позитивних емоцій подарувала господарям не так багато. Особливо засмучують пошкодження відразу трьох гравців основного складу. Уже в першому таймі поле змушене покинули Оринчак, Данищук і Ковальчук. Разом із тим, на 30-й хвилині португальці встигли відкрити рахунок зусиллями Еліаса0:1. Також забивати міг в першому таймі Крешпу, але його удар прийняла на себе стійка воріт.

Після перерви місце в ворота “Прикарпаття” зайняв Остап Вульчин, саме він і став героєм моменту в середині тайму, коли відбив пенальті у виконанні Крешпу. Було це вже за рахунку 1: 1, адже рахунок в поєдинку на 50-й хвилині зрівняв Цюцюра, який замкнув навіс Боришкевича.

Проте втримати нічийний рахунок підопічним Володимира Ковалюка все ж не вдалося. В одній з останній атак захисники «при карпатців» забули у власній воротарській площі невтомного Еліаса, який головою в упор розстріляв голкіпера – 1:2.

На четвертій компенсованій хвилині оротар господарів Вульчин пішов на подачу кутового і навіть красиво пробивав у “дев’ятку”. Але візаві впорався з загрозою і залишив перемогу за гостями. У підсумку – мінімальна перемога “Браги” в товариській грі.