WestNews.com.ua

“Найчистіша” постіль, черв’яки та сморід: як виглядають палати в Івано-Франківському обласному перинатальному центрі. ФОТО

27.07.2018, 10:51  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У мережі Фейсбук франківчанка Вікторія Харандюк опублікувала фото, як виглядає палата в Івано-Франківському обласному перинатальному центрі, інформує WestNews.

Зокрема, жінка задається питанням, куди йдуть благодійні внески в обласному перинатальному центрі, оскільки там видають “найчистішу” постіль, поламана тумбочка одна на двох,  а таким матрацам вже давно місце на смітнику.

“Санітарія на “найвищому” рівні. Вже мовчу про кімнати особистої гігієни. Як то так підмиватись, щоб нічого не ципанути? У душовій тече кран, у туалетах нестерпний сморід, а з раковини вилазять черв’яки. А примусово-благодійні внески то вимагають… для жителів міста – один тариф, для жителів сіл – другий тариф, а для жителів області ще інший тариф. Та вже, як берете ті благодійні внески то зробіть порядок у своїх відділеннях”, – йдеться у повідомленні.

До слова, директор франківського пологового звернувся до поліції після зустрічі з Волгіним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Звикайте до сухарів: депутат міськради завітав до директора перинатального центру. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

27.07.2018, 10:51  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X