Постраждалі під час Революції Гідності відтепер учасники бойових дій. ФОТО

Громадяням, які отримали тілесні ушкодження під час Революції Гідності, Верховна Рада надала статус учасника бойових дій. Відповідний законопроект  підтримав 241 нардеп.

У  законопроекті передбачено надання статусу учасника бойових дій громадянам, які отримали тяжкі, середньої тяжкості і легкі тілесні ушкодження, які не привели до інвалідності, за участю в “Революції Гідності”, і які звернулися за медичною допомогою в період з 21 листопада 2013 року по 30 квітня 2014 року, повідомляє WestNews з посиланням на ТСН.

Але надання статусу учасника бойових дій особам, які проходили службу в правоохоронних органах та Збройних силах та отримали тілесні ушкодження під час виконання службових обов’язків, пов’язаних з подіями на Майдані не передбачено.

Окрім цього зазначається, що ті, хто отримали інвалідність від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння на території проведення антитерористичної операції до 1 грудня 2014 року і від 1 грудня 2014 року – на території зони проведення АТО, де органи державної влади здійснюють свої повноваження, і населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, віднесено до людей, що мають право на соціальні гарантії.

Порядок надання статусу учасника бойових дій визначатиме Кабмін.

До слова, прикарпатський нардеп на пленарному засіданні голосував за двох.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Законопроект щодо єврономерів: у Раді прояснили ситуацію.

Загрузка...

Comments are closed.