Потрібна допомога: 21-річний галичанин мріє стати на ноги після важкої травми

09.09.2019, 21:21  |  Автор:   Хромей Зоряна

21-річний Раць Назар із села Хохонів Галицького району намагається встати на ноги після важкої травми.

Про це повідомляють у Благодійній організації “Час добра та милосердя”.

Нещасний випадок трапився 23 липня 2017 року. Тоді хлопець потрапив у дві аварії. У першому ДТП, Назар отримав травму шийного відділу хребта. Хлопця одразу відвезли в районну лікарню, де його обстежили й направили в Обласну клінічну лікарню, але по дорозі швидка потрапила в аварію, через що потерпілого додалися ще тріщини С1, С2, хребців.

Коли Назара привезли в приймальне відділення, він уже не дихав. 28 липня 2017 року його прооперували (поставили пластину на С5-С6 хребці). Місяць хлопець лежав в ОКЛ, з якої його перевели в районну лікарню, де він теж пролежав ще місяць, а звідти вже поїхав на реабілітацію.

Наразі родина Назара не здатна оплатити таку дорогу операцію, і тільки допомога від небайдужих людей дасть юнакові змогу наблизитися до повноцінного життя. Крім мами, молодшого брата (15.р), нареченої, яка весь час залишається з коханим та робить все, щоб він знову міг ходити, в хлопця нікого немає:

“Давайте зробимо ще одне добро й допоможемо молодому хлопчині одужати. Кожна ваша гривня – це шанс та спасіння”, – закликають благодійники.

Станом на сьогодні, 9 вересня, для Назара надійшло 15 500 гривень допомоги від небайдужих, але потрібно 82 тисячі, натомість часу залишається все менше.

Реквізити для допомоги:

5168 7573 1054 3766 Раць Тетяна Михайлівна (мама).

Телефон для довідок – 097 804 18 96 Наталя (наречена Назара).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Потрібна допомога: на Прикарпатті багатодітна сім’я залишилася без даху над головою. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X