Потрібна негайна допомога: син священника з Прикарпаття продовжує боротьбу за життя

22.11.2019, 6:45  |  Автор:   Менів Андрій

На допомогу від чуйних серцем українців сподівається батько чотирьох дітей і православний священик, отець Іван Кузь. Його старшому синові знадобилося дороге лікування, яке родина вже не спроможна забезпечувати фінансово, пише ТСН.

У 16-річному віці дитина почала скаржитися на болі в животі. Перші обстеження в обласній лікарні виявили захворювання шлунка – гастрит і дискензію жовчовивідних шляхів. Однак лікування не давало бажаних наслідків. Тоді хлопця вирішили обстежити у столиці. Київські медики з’ясували, що причиною поганого стану Івана-молодшого є тотальний і неспецифічний виразковий коліт, що перебуває в гострій формі. Дев’ять місяців лікування також не принесли очікуваного результату.

Врешті батьки наважилися на консультацію та обстеження за кордоном. Прийняти дитину згодилася німецька клініка і пройдений курс терапії дав позитивні результати. Проте не надовго, стан хлопця з часом знову погіршився і зараз діагноз ускладнився – хронічний активний панколіт , ЦМВ цитомегаловірусна інфекція з гострою печінковою недостатністю (через гостру цитомегаловірусну інфекцію ЦМВ).

Зараз юнак продовжує лікування в Німеччині, лікарі мають чітки план з його порятунку, але є єдина перепона – кошти за оплату лікування. Борг батьків вже перевищує 30 тисяч євро, але це далеко не фінальна сума.  Батьки мусять просити про допомогу у небайдужих людей на подальше лікування.

Реквізити для допомоги:
ПриватБанк
4731 2196 0023 9002
4731219115260626 
4731185617944894,
Кузь Іван Михайлович.
МФО 305299,
код ЄДРПОУ 14360570,
рахунок 29244825509100. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківчанка Ірина Воробець просить допомогти їй подолати рак

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X