WestNews.com.ua

Потрібні подарунки: в Івано-Франківську відбулося вручення перших “baby box”. ФОТО

04.04.2018, 8:53  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Вранці, 4 квітня, в Івано-Франківському міському перинатальному центрі відбулося вручення перших “baby box” у межах проекту міської ради, повідомляє WestNews.

Вручили такі “baby box” двом молодим сім’ям в яких народилися немовлята. Варто зазначити, що вони є двох видів: для хлопчика та для дівчинки.

“Я – дружина учасника бойових дій. Дуже нам приємно. Ми шоковані! Особливо мене зрозуміють мамусі, бо на початок треба буде багато памперсів та одягу», – розповідає мама новонародженої дівчинки – Софія.

Такі речі отримують наразі тільки пільгові категорії, діти учасників АТО. Загальний кошторис – 150 тисяч гривень. Середня ціна коробки – близько 3 000 гривень.

«Батьки дуже гарні та видно, що їм потрібна допомога, і цей бокс їм справді необхідний. Там і пеленки, і памперси, інші речі необхідні для малюків», – каже Лариса Василівна, завідувач відділення для новонароджених.

«Ця гарна традиція є у Скандинавських країнах, де кожному новонародженому видають такий бокс. Хочемо і ми таке започаткувати. Зараз дуже дороговартісні речі першої необхідності для малюків, тому це дуже доречно», – зазначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

«Це дуже приємно. Там речі дуже необхідні. Варто, щоб ці бокси отримували не тільки пільгові категорії, але й усі батьки в яких народжуються дітки», – каже мати маленької Домініки – Аліна.

Нагадаємо, франківський виконком затвердив перелік окремих категорій сімей для вручення дитячих наборів «Baby-box» у зв’язку з народженням дитини. А саме:

сім’ям учасників бойових дій (АТО);
– сім’ям, у яких народилася двійня;
– сім’ям, у яких народилася трійня;
– сім’ям, у яких народилася 5-та дитина і більше;
– молодим студентським сім’ям (до 21 року обом батькам).

Також виконком доручив департаменту молодіжної політики та спорту забезпечити організацію та вручення дитячих наборів «Baby-box» для новонароджених окремих категорій сімей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Врятувати життя: маленькому прикарпатцю потрібна допомога на реабілітацію. РЕКВІЗИТИ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

04.04.2018, 8:53  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X