Повір у себе: у Франківську показали роботи талановитих дітей з функціональними обмеженнями. ФОТО

У середу, 17 травня, в Івано-Франківському обласному театрі ляльок ім. М. Підгірянки відбувся фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями “Повір у себе”, інформує WestNews.

Провідний спеціаліст відділу методичного забезпечення соціальної роботи Людмила Сапович каже, що фестиваль проводять кожного року, а цей є вже 18 за рахунком.

“Такі заходи дуже важливі для дітей, щоб вони відчули підтримку суспільства, щоб побачили, що вони потрібні. Тут вони можуть знайти друзів і познайомитись з такими ж талановитими, як і вони”, – говорить Сапович.

Участь у фестивалі беруть діти з 18 районів області. Цьогоріч, каже Сапович, до фестивалю долучилось майже 100 діточок.

“Їхні роботи вражають, а пісні та вірші торкаються душі. Важливо допомагати розвивати дітей, вони збираються, готуються і всі із великим задоволенням займаються своїми роботами”, – зауважила Людмила Сапович.

До цього у кожному районі проходили відбіркові фестивалі, на яких обрали лауреатів. Сьогодні свій талант покажуть найкращі і спеціалісти оберуть тих, хто зможе представити нашу область на Всеукраїнському фестивалі, який пройде у таборі “Молода Гвардія”, що в Одесі. Організатори кажуть, що так треба привертати увагу до дітей з обмеженими можливостями, але пам’ятати, що вони такі ж талоновиті, як і будь-хто з нас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Замальовки рідного міста”: у Франківську діти та дорослі показують на мольберті, як вони бачать місто. ФОТО

Коментарі:

Comments are closed.