WestNews.com.ua

Повість прикарпатської письменниці отримала “Приз читацьких симпатій” на Міжнародному конкурсі

21.10.2020, 14:51  |  Автор:   Люся Грибик

Вчора, 20 жовтня, відбулася церемонія нагородження Міжнародного мультимистецького літературного конкурсу “Молода і Дитяча КороНація”.

Перемогу у номінації “Приз читацьких симпатій” отримала повість прикарпатської письменниці Ольги Деркачової.

“Особливість конкурсу “Коронація” – всі роботи зашифровані. Автор подає рукописи, підписує їх псевдонімом, а також окремо подається заява із зазначеним псевдонімом та справжнім ім’ям. Журі працює із рукописами й не знають авторів”, – розповіла авторка у коментарі WestNews.

На конкурс прикарпатська письменниця подала дитячу повість “За фіолетовими хмарами”.

“Це соціально-психологічна повість про сучасне. Є лінія майже детективна, де друзі розшукують батька одного з головних героїв. Але в загальному це роман навіть не про пошуки батька, а про дружбу і пошуки самого себе у світі. Коли людина починає дорослішати, їй стає 12-15 років, вона починає з’ясовувати свою місію і роль у світі. Також, йдеться про те, що дорослим варто довіряти своїм дітям і вміти їх чути. Дорослі через надмірну опіку недовіряють їм – власне тут є і про це. Звісно, є події сучасності – присутній Майдан, а події у повісті завершуються початком війни”,

Також авторка хоче, щоб повість побачили та прочитали якомога більше людей, окрім журі конкурсу.

“Хочеться, щоб повість з’явилася у друкованому варіанті. Далі доля як складеться – видавництво, друк”, – додала пані Ольга.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заборонену книгу “Справа Василя Стуса” Мінкульт рекомендує до читання

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X