Повітряні бої в хмарах: як на Прикарпатті проводили масштабні тренування винищувачів. ВІДЕО

10.02.2019, 16:29  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як вже повідомляв WestNews пілоти Івано-Франківської бригади тактичної авіації підняли в небо винищувачі.

Впродовж дня здійснили 38 навчально-бойових вильотів у простих та складних метеоумовах. У небі пілоти провели близько восьми годин.

Завдання з курсу бойової підготовки виконували на легких фронтових винищувачах МіГ-29, так і на учбово-бойових МіГ-29 УБ. Зокрема, відточували навички у техніці пілотування, навігації та бойовому застосуванні.

“Польоти відбувались на малій висоті у зону, по маршруту, та під шторкою з великими кутами крену та тангажу. Також відпрацювали повітряні бої з ударними літаками в хмарах. Були невеличкі перерви, оскільки погода нас не тішила, як сьогодні”, – розповів командир Івано-Франківської бригади тактичної авіації полковник Євгеній Каржау.

Кожна льотна зміна для авіаційної бригади – це також підвищення фахового рівня спеціалістів інженерно-технічного складу, керівників польотів та підрозділів наземного забезпечення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Мариньяну через Будапешт та Івано-Франківськ: як доставляли французький гелікоптер для рятувальників. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X