WestNews.com.ua

Повна ж*па для вас: скандальний дует ANNA MARIА розкритикували в фіналі Нацвідбору. ВІДЕО

23.02.2019, 22:12  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Скандальний дует ANNA MARIA виступив у фіналі нацвідбору на “Євробачення-2019”.

Як зізналися артистки, останній тиждень вони відчувають багато негативу на собі. Анна та Марія Опанасюк зізналися, що їм образливо, що більше обговорюють не стільки їх, скільки їхніх батьків, інформує WestNews із посиланням на ТСН.

 

Зауважимо, що батьки співачок мешкають в анексованому Криму і підтримують окупантів. Більше того, матері артисток вручили медаль “за повернення Криму Росії”.

“Ми зробили свій вибір, а батьки – свій. Ми не можемо його змінити. Якби постало питання –  обрати конкурс, чи батьків ми, як і будь-яка нормальна людина, обрали батьків. Ми українські співачки, ми народилися в Криму. Ми не порушували українських законів, ми не давали концертів в Росії. Ми любимо Україну”, – промовили дівчата зі сльозами на очах.

У цю ж мить розплакалася член журі Джамала, для якої Крим також батьківщина.

“Я так само плачу, бо обрала батьків, бо не можу до них поїхати, бо вони в окупованій країні. Як ви можете казати в інтерв’ю, що “Крим – наша батьківщина?”. Ви мате казати, що Крим анексовано, що Крим окуповано, що в нас йде війна. Вам треба це визнати”,  -обурено звернулася до Анни та Марії Джамала.

На що артистки відповіли, що поважають позицію Джамали, проте “у кожної родини свої обставини”, про які “не всі знають, але всі їх судять”.

Своєю ергою Андрій Данилко оцінив виступ ANNA MARIA і зауважив, що якби потрапив у таку ситуацію, то не став би виправдовуватись, а встав і пішов би. Також суддя зауважив, що дівчата добре заспівали.

Євген Філатов також відмітив гарний вокал співачок, проте також торкнувся теми їхнього інтерв’ю і цього разу найінтелігентніший суддя не втримався та вилаявся.

“Стосовно музики, лунання голосів – на мій погляд, це збито і форматно для “Євробачення”. Тут нема чим здивувати. Стосовно болючої теми, ви кажете, що ваша творчість краще говорить за вас. Це обговорення не лишиться на цій сцені. Вам ще не раз доведеться підбирати слова, але вчорашнє інтерв’ю повна жопа для вас”, – сказав Філатов.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нацвідбір Євробачення 2019 від України. ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X