WestNews.com.ua

Позивний «Бандерас»: міністр культури відкрив дні українського кіно в Івано-Франківську

17.10.2018, 15:37  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 17 жовтня, в Івано-Франківську відбулося відкриття та прес-конференція за участю творчої групи фільму «Позивний «Бандерас», інформує WestNews.

Презентація фільму відбулася у рамках днів українського кіно. На відкриття завітав і сам міністр культури України Євген Нищук.

«Передусім сердечно вітаю Івано-Франківськ. Я дуже радий, що поміж з багатьох напрямків держава підтримує кінематограф. Дуже радий, що домігся великої прогресії у частині фінансування у сфері кіно. Дні українського кіно – це ті фільми, які створені за останні рік-півтора. Це фільми про наболіле у різних жанрах», – наголосив міністр.

Крім того, Євген Нищук додав, що історія позивного «Бандерас» перевертає дуже багато міфів. Цей фільм в жодному разі не пропагандистського характеру, а має на меті розкрити героя та його прототипи.

В рамках дня українського кіно покажуть п`ять стрічок. Зокрема, це «Позивний “Бандерас”», «Таємний щоденник Симона Петлюри», «Донбас», «Шляхетні волоцюги», «Казка про гроші».

«Ми зробили цей фільм для українського глядача. Він про війну – трагічну частину нашого життя. Але крім того, він і про життя, кохання, дружбу. Франківськ для мене це рідне місто. Сподіваюся, що між фільмом і франківським глядачем виникне диво і ви відчуєте все що закладено у фільмі», – додав режисер фільму Заза Буадзе.

До слова, творці фільму “Шляхетні волоцюги” розповіли деталі про музично-комедійний бойовик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську за участю зірок презентували фільм “Брама”. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X