WestNews.com.ua

ПП «Житлотехсервіс» стало власником Івано-Франківського спиртзаводу

23.02.2020, 19:24  |  Автор:   Порепа Петро

Івано-Франківське обласне об’єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості продали з аукціону за 29,76 мільйонів гривень. Цілісний майновий комплекс викупило ПП «Житлотехсервіс» з Івано-Франківська.

Майно продавалось відповідно до Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», інформує WestNews із посиланням на видання “Галичина“.

Спершу майно комплексу намагалися продати за 58,35 млн. гривень. За другою спробою його все ж продали за половину від оголошеної вартості.

Колишнє підприємство займає велику площу. Нові власники, пише видання,  вже отримали дозвіл на встановлення або відновлення меж двох земельних ділянок площею 7,6 га.

За даними ЄДРПОУ, засновниками ПП «Житлотехсервіс» є мешканецьЧукалівки Тисменицького району Данченко Андрій Миколайович та мешканець Львова Дудок Руслан Володимирович.

Кілька років за контроль над підприємством горілчаної промисловості області «Княгинин» точилася  боротьба. У 2018 році розпочалась процедура банкрутства підприємства. У вирішення ситуації включалися навіть органи державної влади області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Працівники спиртзаводу «Княгинин» під судом у Львові вимагали зупинити ліквідацію підприємства

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X