WestNews.com.ua

Працівники БО “Дім Сірка” звернулися зі словами вибачення до чоловіка, якого звинуватили у викраденні щенят

11.11.2019, 18:12  |  Автор:   Хромей Зоряна

Як писав раніше WestNews, за три дні з притулку для безпритульних тварин зникло п’ятеро цуценят. У ході слідства звинуватили одного франківчанина, проте виявилося, що чоловік ні в чому не винен.

Благодійна організація “Дім Сірка” звернулася до безпідставно обвинуваченого з словами вибачення.

Наводимо текст звернення:

Хочемо прояснити ситуацію з викраденням цуциків.
5. 11 у нас пропало одне цуценя – камери не зафіксували нічого. 6. 11 пропало ще одне цуценя – камери знову не зафіксували нічого. 7 .11 пропали 3 цуценята – камери зафіксували машину, але не видно номерів(відео додається у коментарях). 8. 11 ми залишилися на притулку, щоб зловити злодіїв. Під’їхав мужчина на opel АТ7296 на гаражі по своїх справах. Після того, як він зупинився, дівчина, яка знаходилася на притулку почула кроки за воротами, але в середину ніхто не заліз. Через деякий час двері машини захлопнулись і мужчина поїхав. Після цього цуценята перестали зникати. Саме тому у нас була підозра на п. Романа
У ході пошуку винних, з допомогою небайдужих людей, до нас потрапило відео, де підлітки повертались з притулку з нашими цуциками 07.11. (відео також додається у коментарях).
Хочемо всією БО “Дім Сірка”, всім нашим колективом офіційно та щиро попросити вибачення у п. Романа (власника автомобіля opel АТ7296).
Даний пост буде розповсюджено по всіх групах в інтернеті та відправлено всім обласним ЗМІ, щоб очистити ім’я людини.
Пан Роман ЧЕСНА ЛЮДИНА, яка до викрадення цуценят не має ніякого відношення. Вибачте нам що очернили Ваше ім’я!!!!!
Слідство триває!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Засудили калушанина,який обікрав притулок “Дому Сірка”

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X