WestNews.com.ua

Працівники МОЗ звернулись з відкритим листом до прем’єра: “робота міністерства фактично паралізована”

25.09.2019, 10:04  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Держслужбовці Міністерства охорони здоров’я звернулися до прем’єр-міністра Олексія Гончарука з відкритим листом, в якому вказують, що дії нового керівництва відомства загрожують продовженню реформи охорони здоров’я в Україні.

“Тиск на керівництво директоратів – приклад політичних репресій. Тобто, для того, щоби вам запропонували звільнитися “по-доброму”, достатньо просто мати власну думку і силу захищати закон і зміни, які мають стати відчутними для всіх українців якомога скоріше. Нам прямо кажуть, що тепер треба працювати “по понятіям”. Українці мають право знати, що дії керівництва всередині міністерства кардинально відрізняються від того, що потрапляє в публічні заяви”, – йдеться в тексті листа.

У листі, підписантами якого стали понад 40 держслужбовців, зазначено, що “робота міністерства фактично паралізована останні 3,5 тижні”. У тексті повідомляється про проблеми з підписами щодо закупівель та постачання ліків, закупівлі машин екстреної медичної допомоги, призупинення процесу автономізації кількох медзакладів, блокування рішень для роботи Національної служби здоров’я тощо.

Заява держслужбовців МОЗ до ГончарукаЗаява держслужбовців МОЗ до Гончарука

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Петиція за збереження Супрун в МОЗ набрала необхідні 25 тисяч голосів“.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X