WestNews.com.ua

Працівників ІФНТУНГ відзначили почесними грамотами за винахідливість

22.09.2020, 17:22  |  Автор:   Хромей Зоряна

18 вересня 2020 року працівники Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу взяли участь у науково-практичній конференції з нагоди професійного свята – Дня винахідника і раціоналізатора України.

На науково-практичній конференції вшанували лауреатів обласної премії ТВР ім. Г. Терсенова, лауреатів іменної премії Марії Волосовської, кращих Галицьких Кмітливців-2019 в 15 номінаціях та були вручені дипломи, цінні подарунки, йдеться на сайті ІФНТУНГ.

Лауреатом обласної премії імені Герасима Терсенова став М. М. Лях – професор кафедри нафтогазових машин обладнання, автор розробки «Підвищення експлуатаційних властивостей елементів бурової установки».

Лауреатами іменної премії Марії Волосовської, які отримали дипломи  та коштовні подарунки виробництва дизайн-студії з торговельною маркою МВ, стали:

  • Л. М. Заміховський –   завідувач кафедри інформаційно-телекомунікаційних технологій та систем;  нагороджений у номінації «Опора – в подвижництві» за вагомий внесок в забезпечення статутної діяльності громадських організацій ТВР і СНІО України, виховання винахідницького резерву і особисті досягнення на ниві науково-технічної творчості.
  • А. І. Різничук – асистент кафедри буріння свердловин, автор комплексної розробки «Техніко-технологічне забезпечення для запобігання руйнуванню стінок свердловин під час буріння в нестійких гірських породах»,використання якої ТОВ «Карпатська бурова компанія» попереджує можливість жолобоутворення на стінках скерованої свердловинними замками бурильної колони (Робота виконана під керівництвом проректора з наукової роботи І. І. Чудика).

Кращі Галицькі кмітливці-2019:

  • Я. С. Білецький – к.т.н., доцент кафедри буріння свердловин, автор 73 винаходів і корисних моделей, 5 із яких з вирішення проблем вдосконалення бурової техніки оформлено у звітному році, переможець обласного огляду у номінації «Кращий вчений-винахідник».
  • В. С. Витвицький – асистент кафедри інженерної та комп’ютерної графіки, автор 5 комп’ютерних програм, 8 винаходів і корисних моделей з проблем трибології, технології автомобіле- та машинобудування, переможець обласного огляду у номінації «Кращий молодий винахідник».
  • Т. О. Пригоровська – асистентка кафедри інженерної та комп’ютерної графіки, авторка 4 винаходів і корисних моделей, 3 заявок, оформлених у звітному періоді, і 5 комп’ютерних програм, переможець обласного огляду у номінації «Кращий винахідник серед жінок».
  • В. І. Іванов – к.т.н., головний інженер, автор 3 оригінальних розробок в галузі нетрадиційної енергетики, захищених патентами України, переможець обласного огляду у номінації «Кращий винахідник».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:В ІФНТУНГ працює робот-маніпулятор: які функції він може виконувати. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X