WestNews.com.ua

Прем’єр-міністр закликав надати випускникам шкіл відстрочку на призов

08.07.2020, 15:16  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликав надати випускникам шкіл відстрочку на призов. Раніше дату призову вже зінювали, але це відбувалось через пандемію.

«Я попрошу міністра оборони і виконувача обов’язки міністра освіти краще скоординувати комунікацію і саму роботу з цього питання, щоб батьки не нервували, щоб діти не нервували… Юнаки, які досягли 18 років і хочуть вступити до вишу, мають отримати таку можливість. Напевно, не варто бігти зараз терміново вручати повістки», – заявив Шмигаль на засіданні уряду.

Нагадаємо, через карантин, пов’язаний із пандемією COVID-19, весняний призов до армії раніше перенесли на травень-липень. Водночас початок вступної кампанії перенесли на серпень, пише Радіо Свобода.

Громадяни віком 18-19 років можуть бути призвані на службу лише за власним бажанням, яке підтверджується письмовою заявою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За розсилку спаму українців будуть штрафувати: що передбачено законопроектом

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X