WestNews.com.ua

Президент України нагородив трьох прикарпаток з нагоди Міжнародного жіночого дня

11.03.2019, 10:14  |  Автор:   Власенко Власта

Президент  України Петро Порошенко підписав  Указ №58/2019 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня», інформує WestNews.

Серед нагороджених за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, захист державного суверенітету і територіальної цілісності України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм  є і троє прикарпаток.

Почесне звання “Заслужений вчитель України” присвоєно учительці Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради Наталії Сидорак.

Директорові Рогатинської районної школи естетичного виховання учнів Рогатинської районної ради Світлані Даниляк присвоєно звання  “Заслужений працівник освіти України”

Директорові спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 1 з гімнастики спортивної департаменту Івано-Франківської міської ради Людмилі Голіневич  присвоєно звання “Заслужений працівник фізичної культури і спорту України”.

До слова, Марцінків нагородив подякою прикарпатську письменницю за внесок у розвиток української літератури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Указом Президента: франківського викладача нагородили орденом “За заслуги”. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X