WestNews.com.ua

Президент України побив світовий рекорд. ФОТО/ВІДЕО

10.10.2019, 20:08  |  Автор:   Хромей Зоряна

Так званий прес-марафон президента України Володимира Зеленського побив світовий рекорд і став найтривалішою “прес-конференцією” світового лідера, яка точиться уже понад 8 годин.

Зокрема, під час розмови президента із журналістами з’явився представник Національного реєстру рекордів, який повідомив, що “прес-конференція Зеленського “побила” світовий рекорд”.

Представник реєстру рекордів Віталій Зорін:

Нічого не віщувало біди, до того як колеги-журналісти нас не попередили про те, що можливе світове досягнення. Ми дуже швидко провели експертизу… Уже зараз прес-конференція триває більше 8 годин і рекорд, не буду казати чий, перевищено як мінімум на 45 хвилин… І судячи з того, що я чув, вам ще доведеться годинок до дев’яти-десяти, напевно, працювати. Я розумію, як це складно. І бажаю вам триматися”.

У відповідь президент подякував і заявив, що він “людина скромна” і не любить нагороди. Зорін вручив Зеленському нагороду. Прес-секретар Зеленського Юлія Мендель сказала, що для них це стало сюрпризом, повідомляє WestNews із посиланням на Українську Правду.

До цього найтривалішу прес-конференцію давав президент Білорусі Олександр Лукашенко, який у лютому 2017 року спілкувався з журналістами протягом 7 годин 21 хвилини.

Також тривалі прес-конференції полюбляє президент Росії Володимир Путін.

Представники медіа ставлять запитання главі держави групами 10 чи більше осіб, сформованими за списком акредитації.

 
В Офісі президента ще влітку обіцяли провести велику прес-конференцію за результатами його 100 днів роботи.
Натомість “Квартал 95” записав із Зеленським фільм, в якому він спілкувався про своє президентство із колишнім колегою, актором Станіславом Бокланом.
У фільмі звучали коментарі колишніх президентів України, окрім Віктора Януковича і Петра Порошенка, а також керівництва Офісу президента Андрія Єрмака і Андрія Богдана, який якось заявив, що команда президента спілкується із суспільством “без посередників і без журналістів”.

Ще раніше Зеленський викладав “записане інтерв’ю” за кермом “Тесли”. Від дня вступу на посаду Зеленського минуло більше 150 днів. Це його перше велике спілкування з представниками ЗМІ на посаді президента.

Пряму трансляцію можна дивитися тут:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:“Якщо народні депутати від «Слуги Народу» почнуть «їсти» одне одного, через рік я розпущу парламент”, – Президент України

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X