WestNews.com.ua

Президент заявив, що 90% доріг Прикарпаття потребують ремонту

18.09.2020, 17:21  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

У п’ятницю, 18 вересня, президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки в Івано-Франківську область озвучив низку проблем Прикарпаття. Зокрема, голова держави зазначив, що більшість доріг Івано-Франківщини потребують ремонту, інформує пресслужба ОПУ.

“В області не вистачає сміттєпереробного заводу та сучасних очисних споруд. А 90% доріг місцевого значення потребують ремонту. Все це можна й потрібно виправити, і зі свого боку ми готові повністю допомагати місцевій владі”, – сказав Зеленський на представленні Стратегії розвитку регіону до 2027 року.

Президент зауважив, що нині доводиться будувати країну майже з нуля, “а в деяких випадках – навіть з мінуса”.

“Ми хочемо змінити такий підхід і побудувати країну, яка завжди й до всього готова. Яка згадує про власну армію не тоді, коли починається війна. І згадує про власну медицину не тоді, коли стається COVID-19. Ми будуємо країну, яка завжди буде на декілька кроків попереду”, – заявив голова держави.

За його словами, цей процес – складний і тривалий, але цілком можливий, якщо кожен громадянин братиме активну участь у розвитку своєї громади та області.

Зеленський також нагадав, що після децентралізації регіони отримали фінансування та дієві інструменти для розвитку.

“А 25 жовтня на місцевих виборах вони зможуть перезавантажити місцеву владу, щоб рухати свій край вперед, до успіху. І стратегія розвитку кожного регіону – це дорожня карта на цьому важливому, складному шляху”, – сказав президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпаття передають штормове попередження 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X