WestNews.com.ua

Президент змінив указ про воєнний стан та озвучив дату проведення виборів

26.11.2018, 18:03  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Президент Петро Порошенко вирішив змінити свій указ про ведення воєнного стану, скоротивши його термін з 60 до 30 днів.

Про це він заявив під час заяви на телебаченні щодо воєнного стану, інформує WestNews із посиланням на “Українську правду”.

“Рада національної безпеки і оборони рекомендувала сьогодні мені запровадити воєнний стан на 60 днів. Хочу оголосити своє рішення: я буду пропонувати парламенту запровадити воєнний стан на 30 днів“, – сказав Порошенко.

Своє рішення він пояснив тим, що не хоче, щоб “воєнний стан жодним днем не накладався на початок передвиборчої кампанії”.

“Щоб ні в кого з тих, хто про свою партію чи про свій політичний інтерес печеться більше, ніж про націю та український інтерес, зараз не залишилося жодних підстав для брудних політичних спекуляцій та інсинуацій”, – сказав Порошенко.

Він підкреслив, що “воєнний стан триватиме 30 днів і завершиться в середині грудня”. Запровадити його планують з 28 листопада.

“Згідно з рішенням РНБО, ухваленим вночі, як президент і верховний головнокомандувач я виконав свій конституційний обов’язок і кілька годин тому своїм указом запровадив воєнний стан на всій території України з 9 ранку 28 листопада”, – сказав Порошенко.

Порошенко також заявив, що внесе до Верховної Ради проект рішення про закріплення дати виборів президента.

Про це він сказав під час телевізійного виступу у понеділок, 26 листопада.

“У грудні я внесу проект рішення парламенту про дату президентських виборів, які мають відбутися, відповідно до Конституції, 31 березня 2019 року. Крапка”, – запевнив Порошенко.

Президент стверджує, що воєнний стан, який він пропонує ввести, не буде накладатись на початок виборчої кампанії.

 

Нагадаємо, став відомий текст указу Порошенка про воєнний стан, за який голосуватимуть у Верховній Раді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Введення воєнного стану в Україні: можливі обмеження та заборони. СПИСОК

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X