WestNews.com.ua

Президентські вибори-2019: ЦВК зареєструвала рекордну кількість кандидатів

05.02.2019, 19:02  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

 Завершився прийом документів для реєстрації кандидатів на президентські вибори. Із 89 осіб, які подали документи, 17 зробили це в останній день. Про це повідомляє West News з посиланням на УНІАН.

На сьогодні, Центральна виборча комісія схвалила реєстрацію 28 кандидатів у президенти України.  Це абсолютний рекорд з 1991 року. Попередній рекорд за кількістю кандидатів був зафіксований у 2004 році. Тоді ЦВК зареєструвала 26 людей, з яких 2 осіб потім вибули.

Зокрема, у списку кандидатів – діючий президент Петро Порошенко. Вже втретє за пост глави держави боротиметься Юлія Тимошенко. Також у президентських виборах візьме участь шоумен Володимир Зеленський. Нагадаємо, чергові вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року.

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “МЕТА, ДО ЯКОЇ ЙШОВ ОСТАННІ 30 РОКІВ”: НАРДЕП З ПРИКАРПАТТЯ ЮРІЙ ТИМОШЕНКО ЗАРЕЄСТРУВАВСЯ КАНДИДАТОМ В ПРЕЗИДЕНТИ

 

 

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X