WestNews.com.ua

“Причин панікувати немає”, – експерти до клієнтів Приватбанку

19.04.2019, 13:20  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Рішення Окружного адміністативного суду Києва про незаконну націоналізацію Приватбанку не позначиться на роботі банку.

Про це інформує WestNews з посиланням на ubr.ua.

“Нацбанк вже заявив, що готує апеляційну скаргу на рішення суду. Спочатку справа повинна потрапити в Шостий апеляційний адміністративний суд. Там розглядатиметься 2-3 місяці. Далі Верховний суд. Там розгляд може пройти за пару місяців. Поки справа банку знаходитиметься в судах клієнтам нічого не загрожує”, – пояснює адвокат Ростислав Кравець. 

Щоправда вкладники Приватбанку через паніку можуть почати знімати гроші з рахунків.

“Щоб уникнути втечі депозитів з окремо взятого банку, можуть ввести тимчасовий мораторій на виплату вкладів. Якщо це станеться, це буде короткострокова міра. При відносно стабільному курсі, я б сильно не переживав”, – каже виконавчий директор The Bleyzer Foundation Олег Устенко.

Частка депозитів як населення, так і бізнесу у Приватбанку становить 219,3 млрд грн з 939,3 млрд грн всіх депозитів в Україні.

Рішення суду про незаконну націоналізацію Приватбанку може вплинути на стосунки з міжнародними фінансовими організаціями. У крайньому випадку, вони можуть призупинити кредитування. Водночас у 2019-2020-их Україні потрібно виплатити за зовнішніми кредитами $15 млрд. Цього року найбільші виплати припадають на травень – близько $2 млрд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Нехай Порошенко публічно визнає свою помилку”, – Коломойський про ситуацію з “Приватбанком”

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X