Прикарпатка відсвяткувала 100-річний ювілей. ФОТО

13.02.2020, 21:52  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

12 лютого жителька села Жуків Тлумацького району Печорник Ганна Лук’янівна відзначила 100-річний ювілей.

З нагоди свята до оселі довгожительки завітали депутат обласної ради Богдан Станіславський, голова районної ради Василь Двояк, начальник управління соціального захисту населення райдежадміністрації Марія Соловій, директор територіального центру по обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян Петро Сулима, завідуюча відділенням соціальної допомоги вдома Д.Марценюк, родина ювілярки. Звертаючись до ювілярки, гості побажали їй міцного здоров’я, поваги від оточуючих, любові від рідних і близьких людей, інформують на сторінці.

Довідково:

Ганна Печорник народилася 1920р. у селі Дзвиняче Турківського р-ну Львівської обл. Молодою дівчиною була вивезена на примісові роботи в Німеччину. Працювала в Австрії у бауера на сільськогосподарських роботах. Свою трудову діяльність після повернення додому розпочала в 1946 р.у колгоспі села Жуків, опісля працювала поварем в садочку та школі,нагороджена медаллю «Ветеран праці».
Разом із чоловіком народила та виховали 4-ох синів.
На даний час має 7 онуків,14 правнуків та праправнуків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківський фотограф показав як виглядають Північний та Південний бульвари з висоти пташиного польоту. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X