WestNews.com.ua

Прикарпатка відсвяткувала свій 100-річний ювілей. ФОТО

14.08.2020, 19:48  |  Автор:   Хромей Зоряна

На Івано-Франківщині свій 100-річний ювілей відсвяткувала мешканка Болехова Катерина Гаврилів. Ювілярка свого часу була членкинею ОУН-УПА та медсестрою Українського Червоного Хреста.

Про це розповіли у мережі Фейсбук на сторінці Калуської міської філії “Союзу Українок”.

“Щирі слова вітання з нагоди ювілейного 100-річного Дня народження адресуємо нашій посестрі пані Катерині Гаврилів з Болехова. Бажаємо здоров’я на многії літа! Ювілярка перебувала у своєї дочки Уляни в Калуші, що було доброю нагодою привітати її з 100-річчям особисто. За дорученням Калуської філії Союзу Українок та від товариства “Просвіти” Калущини в гості до члена ОУН-УПА, колишньої медсестри Українського Червоного Хреста завітали Валентина Ганущак та Леся Кирилович. Години спілкування пролетіли непомітно. Ділилася спогадами, думками про долю України. Лунали слова вдячності і надії, віри у щасливе майбутнє українців у рідній державі”, – йдеться у дописі.

Світлина від Калуська міська філія "Союзу українок".

Світлина від Калуська міська філія "Союзу українок".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Прикарпатка відсвяткувала 100-річний ювілей. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X