Знай наших: прикарпатські спортсмени відмінно відзначились на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу. ФОТО

З 7 по 15 травня у м. Малагу в Іспаній проходив чемпіонат Європи з пауерліфтинку серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь спортсмени 23 країн Європи.

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА, пише WestNews.

Прикарпаття на змаганнях представили коломияни Віктор Голіней, Ігор Оробець та заслужений майстер спорту України Інна Оробець.

У ваговій категорії до 120 кг Віктор Голіней здобув чотири золоті медалі (присідання – 1 місце, жим лежачи – 1 місце, тяга  – місце, сума триборства – 1 місце).

У ваговій категорії 120+ Ігор Оробець здобув чотири золоті нагороди (присідання – 1 місце, жим лежачи – 1 місце, тяга – 1 місцк, сума триборства – 1 місце).

Серед жінок у ваговій категорії понад 84 кг срібну нагороду в сумі триборства виборола Інна Оробець. Також в окремих вправах Інна має й інші нагороди: 1 місце в тязі, 2 місце в присіданні, 3 місце – жим лежачи.

Всі спортсмени тренуються на базі Коломийського ФСК «Локомотив2 ім. Петра Федоровича.