WestNews.com.ua

Прикарпатська письменниця видала новий історичний роман про Гуцульщину. ФОТО

31.07.2020, 20:35  |  Автор:   Назаренко Юлія

Прикарпатська письменниця, поетеса та художниця Марія Дзюба видала нову книгу, в жанрі історичний роман “Писане серце” та вже вп’яте перевидала книгу “Укриті небом”. Обидві книжки вийшли в серії «Український бестселер».

Про це інформує WestNews з посиланням на фейсбук-сторінку Марії Дзюби. ”

Словом – я щаслива. Дякую видавцеві Юрію Николишину та Марті Николишин, за вподобання, схвалення та взяття до друку ще «гарячого» після написання тексту «Писане серце». Окрема велика вдячність поету Василю Шкургану за підтримку і консультування, а також Роману Волинському, шевченкознавцю, колекціонеру, який переконав мене в тому, що такий роман дуже на часі”, – написала письменниця на свої фейсбук-сторінці.

Новий роман «Писане серце» розповідає про таємничу постать Олекси Довбуша, легендарного ватажка опришків, який і сьогодні не перестає вабити та цікавити. Також книга повідає про екзотичну Гуцульщину, її магічну та неповторну красу, етнічну особливість, що таїть в собі чимало загадок.
“Про що мовчить історія? Що може критися за її білими плямами долі і немеркнучої слави Верховинського месника? На ці запитання намагається відповісти у своїй оригінальній авторській версії – Марія Дзюба”, – додає жінка.
Роман ж “Укриті небом” вже отримав популярність серед читачів. Під час прочитання, читач легко потрапить в ауру української автентики, національної поетики, які з кожним роком стають екзотикою.

На фото – Марія Дзюба

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нова атракція! Повінь створила в Карпатах каньйон серед скель. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X