Прикарпатська письменниця Власта Власенко перемогла на всеукраїнському літературному конкурсі

18.05.2019, 13:20  |  Автор:   Новак Оля

Як повідомляє Укрінформ,  на Закарпатті відбувся літературний конкурс Івана Чендея.

 

Відома прикарпатська письменниця Власта Власенко (Богдана Ковалюк) здобула перше місце у конкурсі малої прози з своїм оповіданням “Святий вечір”.

За перші місця для переможців цьогоріч були передбачені грошові премії — у розмірі 5, 4 та 3 тисяч гривень. Переможниця отримала також спеціальний приз — медаль із теракоти із портретом Івана Чендея, авторства відомого закарпатського скульптора Богдана Коржа.

 

“Фестиваль цьогоріч провели вдруге — його започаткували в минулому році до 95-річчя письменника Івана Чендея задля популяризації його імені та відкриття нових імен в українській літературі. Цьогоріч ми отримали 280 рукописів, із них відібрали шістьох переможців. Вони отримали першу, дві другі та три треті премії. У конкурсі взяли участь письменники з усієї країни, також з Іспанії та Ізраїлю,” – сказав голова благодійного фонду імені Івана Чендея Іван Трещак.

Також в планах за підсумками п’яти років видати твори призерів окремою книгою.

Іван Чендей — відомий український письменник, жив та працював на Закарпатті, лауреат Шевченківської премії, відомий як кіносценарист культового фільму “Тіні забутих предків”.

Вітаємо Власту Власенко та бажаємо натхнення та нових творчих злетів!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську презентували кіносценарій за мотивами роману Степана Процюка “Травам не можна помирати”. ФОТО

 

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X