WestNews.com.ua

Прикарпатська поліція оголосила конкурс на посади державної служби

22.09.2020, 18:31  |  Автор:   Хромей Зоряна

Управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В».

Зокрема, оголошується конкурс на заміщення таких посад:
  • завідувача сектору з питань пенсійного забезпечення Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області (https://bit.ly/3mCCatP );
  • головного спеціаліста відділу інформатизації та аналітичного бюджетного процесу управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку (https://bit.ly/3hQo5oL);
  • провідного спеціаліста сектору психологічного забезпечення управління кадрового забезпечення (https://bit.ly/2FWRLU3 )
Додаткову інформацію щодо проведення конкурсу, основні вимоги до кандидатів, функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці можна отримати за тел. +38-(034)-279-0362.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X