WestNews.com.ua

Прикарпатська поліція розшукує осіб, які “зливають” персональні дані хворих на коронавірус

30.03.2020, 15:40  |  Автор:   Менів Андрій

У понеділок, 30 березня, відбувся брифінг в Івано-Франківській обласній державній адміністрації щодо ситуації із коронавірусом.

Зокрема, як повідомив керівник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимир Голубош, в соціальній мережі деякі громадяни займаються розповсюдженням персональних даних осіб, які мають COVID-19, інформує WestNews.

«Аналізом інформації, яка є в соціальних мережах, за останню добу, було отримано інформацію про те, що деякі громадяни займаються розповсюдженням персональних даних осіб, які мають захворювання, в яких встановлений діагноз. Де зазначено прізвище та місце їх проживання.

Я звертаюся до громадян, які цим займаються: не думайте, що це просто пройде безслідно. За такі дії передбачена кримінальна відповідальність, а саме, за статтею: «Порушення недоторканості приватного життя».

На сьогодні ми вже займаємося тим, що встановлюємо таких осіб, будемо вживати заходів, аби їм була оголошена підозра», – розповів керівник ГУ НП області.

«Не робіть з того якоїсь надзвичайної події, не привертайте цим до себе увагу. Бо будете нести кримінальну відповідальність!», – наголосив Голубош.

Він також додав, що на Івано-Франківщині вже виявлено 63 факти недотримання режиму карантину. Були складені відповідні матеріали, скеровані на розгляд до суду.

«Поліція продовжує працювати щодо виявлення осіб, які можуть порушувати законодавство. Це власники магазині, підприємств, перевізників», – додав очільник обласної поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, в яких населених пунктах Прикарпаття виявлено випадки захворювання на COVID-19

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X